BİZ KİMİZ

Uzun yıllardır Örgü Tel ve Çit Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Örsan Tel Örme Ve Çift Sistemleri, kurulduğu günden itibaren örgü tel,bahçe çitleri,panel ve perforje üretimi yapmaktadır. Üretimden satışa kadar tüm süreçlerde en iyi malzemeyi kullanarak kaliteli hizmet anlayışını kendine prensip edinen Örsan Tel Örme Ve Çift Sistemleri yılların birikimi ve tecrübesi ile ürünlerin imalatından montajına kadar tüm aşamalarda Avrupa standartlarına uygun bir anlayışla hareket ederek kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. Firmamız her anlamda kurumsallaşma çabalarını arttırarak rakipleriyle arasını açmak için arge ve ürün geliştirmeleri yapmaya başlamıştır. Ürünlerini daha da geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Kendi üretim bantlarına sahip olan Örsan Tel Örme Ve Çift Sistemleri ; yeni, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına sağlıklı çözümler sunmaktadır.

Örsan Tel Edremit

MisyonumuzHedeflerimiz

Örsan Tel Örme Çit olarak hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek,Karar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek,Teknolojiyi şirketimiz birimlerine adapte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri geliştirmek,Hizmette kalite kotamızı hep daha ileri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden , her zaman daha üstün sonuçlara ulaşmak

VizyonumuzFirma Politikamız

Örsan Tel Örme Çit olarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alacaktır.